Spamicide (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Forms
hu: Űrlapok

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Save
hu: Mentés

en: Form ID
hu: Űrlap azonosító

en: Spam control
hu: Reklámszemét felügyelet

en: log
hu: napló

en: %p is not writeable by the webserver.
hu: %p nem írható a webkiszolgáló számára.

en: An unknown error occured.
hu: Ismeretlen hiba történt.

en: %p is not a directory or is not readable by the webserver.
hu: %p nem könyvtár vagy nem olvasható a webkiszolgáló számára.
