Spamicide (7.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ku: فۆرمەکان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن
