Spamicide (7.x-1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Save
mn: Хадгалах

en: Form ID
mn: ID загвар
