Spamicide (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Enabled
pl: Włączone

en: Save
pl: Zapisz

en: Form ID
pl: ID formularza

en: Spam control
pl: Kontrola spamu

en: log
pl: dziennika

en: %p is not writeable by the webserver.
pl: %p nie ma praw do zapisu przez serwer internetowy.

en: An unknown error occured.
pl: Wystąpił nieznany błąd.

en: An unknown error occured trying to verify %p is a directory and is writable.
pl: Wystąpił nieznany błąd w trakcie próby weryfikacji, czy %p jest katalogiem i ma prawa zapisu.

en: %p is not a directory or is not readable by the webserver.
pl: %p nie jest katalogiem lub brak mu praw do odczytu przez serwer internetowy.
