Spamicide (7.x-1.0-beta3) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Forms
af: Vorms

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Save
af: Stoor
