Spamicide (7.x-1.0-beta3) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Forms
bn: ফর্মসমূহ

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Save
bn: সংরক্ষণ
