Spamicide (7.x-1.0-beta3) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Forms
cy: Ffurflenni

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Save
cy: Cadw
