Spamicide (7.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Enabled
gl: Activado

en: Save
gl: Gardar

en: Form ID
gl: ID do formulario

en: Spam control
gl: Control de lixo

en: log
gl: rexistro
