Spamicide (7.x-1.0-beta3) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Forms
hr: Forme

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Save
hr: Spremi

en: Form ID
hr: ID obrasca
