Spamicide (7.x-1.0-beta3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Forms
is: Form

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Enabled
is: Virkt

en: Save
is: Vista

en: Form ID
is: Kenni forms

en: log
is: skrá
