Spamicide (7.x-1.0-beta3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ka: ფორმები

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Form ID
ka: ფორმის ID
