Spamicide (7.x-1.0-beta3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Forms
my: ဖောင်များ

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Form ID
my: ဖောင်အမှတ်
