Spamicide (7.x-1.0-beta3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ne: फारमहरु

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्
