Spamicide (7.x-1.0-beta3) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Forms
sr: Форме

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Enabled
sr: Укључено

en: Save
sr: Сачувај
