Spamicide (7.x-1.0-beta3) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Forms
sv: Formulär

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Save
sv: Spara

en: Form ID
sv: ID för formulär

en: Spam control
sv: Reglerar spam

en: log
sv: logg

en: %p is not writeable by the webserver.
sv: %p är inte skrivbar för webbservern.

en: An unknown error occured.
sv: Ett okänt fel uppstod.

en: An unknown error occured trying to verify %p is a directory and is writable.
sv: Ett okänt fel uppstod vid försöket att verifiera om  %p är en katalog och skrivbar.

en: %p is not a directory or is not readable by the webserver.
sv: %p är ingen katalog eller är inte läsbar för webbservern.
