Spamicide (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ar: الاستمارات

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Save
ar: حفظ

en: Form ID
ar: رقم الاستمارة
