Spamicide (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Save
eo: Konservu

en: Form ID
eo: Formularo ID

en: log
eo: protokolo
