Spamicide (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Forms
ja: フォーム

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Enabled
ja: 有効

en: Save
ja: 保存

en: Form ID
ja: フォームID

en: Spam control
ja: スパムコントロール

en: log
ja: ログ
