Spamicide (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Forms
kn: ಫಾರ್ಮ್ ಗಳು

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: log
kn: ಲಾಗ್

en: An unknown error occured.
kn: ಒಂದು ಅಜ್ಞಾತ ದೋಷವು ಕಂಡಬಂದಿದೆ.
