Spamicide (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Forms
nl: Formulieren

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Save
nl: Opslaan

en: Form ID
nl: Formulier-ID

en: Spam control
nl: Spamcontrole

en: %p is not writeable by the webserver.
nl: %p is niet beschrijfbaar door de server.

en: An unknown error occured.
nl: Een onbekende fout is opgetreden.

en: An unknown error occured trying to verify %p is a directory and is writable.
nl: Een onbekende fout is opgetreden tijdens het kijken of %p een map is en schrijfbaar is.

en: %p is not a directory or is not readable by the webserver.
nl: %p is geen map of is niet leesbaar door de webserver.
