Spamicide (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Forms
nn: Skjema

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Save
nn: Lagre
