Spamicide (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Save
sl: Shrani

en: Spam control
sl: Nadzor spam-a
