Spamicide (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ta: படிவங்கள்

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Save
ta: சேமி
