Spamicide (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Forms
te: ఫారాలు

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Save
te: భద్రపరచు
