Spamicide (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Forms
da: Formularer

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Save
da: Gem

en: Form ID
da: Formular ID

en: Spam control
da: Spam-kontrol

en: %p is not writeable by the webserver.
da: webserveren kan ikke skrive til %p.

en: An unknown error occured.
da: Der opstod en ukendt fejl.

en: An unknown error occured trying to verify %p is a directory and is writable.
da: Der opstod en ukendt fejl i forsøget på at kontrollere om %p er en mappe der kan skrives til.

en: %p is not a directory or is not readable by the webserver.
da: %p er ikke en mappe eller kan ikke læses af webserveren.
