Spamicide (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Forms
el: Φόρμες

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Form ID
el: ID φόρμας
