Spamicide (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Enabled
he: מופעל

en: Save
he: שמירה

en: Form ID
he: מזהה טופס

en: %p is not writeable by the webserver.
he: שרת האתר שלך לא יכול לכתוב על %p.

en: An unknown error occured.
he: ארעה שגיאה לא מוכרת.

en: An unknown error occured trying to verify %p is a directory and is writable.
he: ארעה שגיאה לא מוכרת בעת נסיון לוודא כי %p הינה ספרייה וכי ניתן לכתוב בה.
