Spamicide (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Save
hy: Պահպանել
