Spamicide (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Forms
kk: Қалыптар

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Save
kk: Сақтау
