Spamicide (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ml: ഫോമുകള്‍

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Form ID
ml: ഫോം ഐഡി
