Spamicide (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Forms
oc: Formularis

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Enabled
oc: Activat

en: Save
oc: Enregistrar

en: Spam control
oc: Contraròtle de corrièr indesirable
