Spamicide (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Forms
vi: Các biểu mẫu

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Enabled
vi: Bật

en: Save
vi: Lưu

en: Form ID
vi: ID của Form

en: %p is not writeable by the webserver.
vi: %p không thể ghi bởi máy chủ web.

en: An unknown error occured.
vi: Xảy ra lỗi không rõ.

en: An unknown error occured trying to verify %p is a directory and is writable.
vi: Lỗi không rõ xảy ra khi thử xác nhận %p là một thư mục và có thể ghi.
