Spamicide (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Forms
am: ቅፆች

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Save
am: አስቀምጥ
