Spamicide (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Enabled
be: Уключана

en: Save
be: Захаваць

en: Spam control
be: Абарона ад спаму
