Spamicide (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Forms
fa: فرم‌ها

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Enabled
fa: فعال

en: Save
fa: ذخیره

en: Form ID
fa: شناسه‌ی فرم
