Spamicide (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Forms
it: Form

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Enabled
it: Attivato

en: Save
it: Salva

en: Form ID
it: ID del form

en: Spam control
it: Controllo spam
