Spamicide (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​
