Spamicide (7.x-1.2) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ky: Фомалар

en: delete
ky: өчүр

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Save
ky: Сактоо
