Spamicide (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Save
lt: Saugoti

en: Form ID
lt: Formos ID

en: Spam control
lt: Brukalų kontrolė

en: log
lt: įrašyti

en: %p is not writeable by the webserver.
lt: %p neįrašoma serverio.

en: An unknown error occured.
lt: Nežinoma klaida.

en: An unknown error occured trying to verify %p is a directory and is writable.
lt: Nežinoma klaida bandant patikrinti ar %p katalogas įrašomas..

en: %p is not a directory or is not readable by the webserver.
lt: %p ne katalogas arba ne skaitomas web serverio.

en: Add Spamicide protection to this form.
lt: Pridėti Spamicide apsaugą į šią formą.
