Spamicide (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Save
lv: Saglabāt

en: Form ID
lv: Formas ID
