Spamicide (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Forms
mr: अर्ज

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Save
mr: संरक्षीत
