Spamicide (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Forms
th: ฟอร์ม

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Save
th: บันทึก

en: Form ID
th: รหัสแบบฟอร์ม
