Spamicide (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Forms
tr: Formlar

en: delete
tr: sil

en: Delete
tr: Sil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Save
tr: Kaydet

en: Spam control
tr: İstenmeyen posta (spam) denetimi

en: log
tr: günlük

en: Add Spamicide protection to this form.
tr: Bu forma Spamicide koruması ekle.

en: To prevent automated spam submissions leave this field empty.
tr: Bu alana hiçbir şey yazmayınız.
