Spamicide (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Forms
uk: Форми

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Save
uk: Зберегти

en: Form ID
uk: ID форми

en: Spam control
uk: Контроль спаму

en: log
uk: журнал

en: %p is not writeable by the webserver.
uk: Вебсервер не має прав для запису в %p.

en: An unknown error occured.
uk: Виникла невідома помилка.

en: An unknown error occured trying to verify %p is a directory and is writable.
uk: При перевірці чи є %p каталогом, і чи можливий туди запис виникла невідома помилка.

en: %p is not a directory or is not readable by the webserver.
uk: %p не є каталогом або недоступний для читання вебсервером.

en: Form field
uk: Поле форми

en: Form field name
uk: Назва поля форми
