Spamicide (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ur: فارم

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Enabled
ur: فعال

en: Save
ur: محفوظ کریں
