Spamicide (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Save
az: Saxla

en: Form ID
az: Forma İD-si
