Spamicide (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Enabled
et: Lubatud

en: Save
et: Salvesta

en: Form ID
et: Vormi ID

en: Spam control
et: Rämpspostituste tõkestamine
