Spamicide (7.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Forms
gu: પત્રકો

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Save
gu: સાચવો
