Spark (7.x-1.0-alpha4) - en to mg translation catalogue (44 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Next
mg: Manaraka

en: Pages
mg: Takelaka

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: List
mg: Lisitra

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Actions
mg: Asa

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Read more
mg: Tohiny

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Comments
mg: Heviteny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Taxonomy term
mg: Teny ao amin'ny Taksonomia

en: Help
mg: Fanampiana

en: Update
mg: Ovana

en: Teaser
mg: Famintinana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Node
mg: Fehy

en: Add content
mg: Famoronana lahatsoratra

en: Medium
mg: Antonony

en: Front page
mg: Pejy voalohany

en: Configure block
mg: Fanamboarana blaoky

en: Language neutral
mg: Tsy iharana dikan-teny

en: Taxonomy vocabulary
mg: Vokabolarin'ny Taksonomia

en: Dashboard
mg: Takela fitantanana

en: Search form
mg: Fikarohana

en: Page top
mg: Pejy ambony

en: Page bottom
mg: Pejy ambany

en: Submitted by !username on !datetime
mg: Nampidirin'i !username ny @datetime
