Sparkpost email (7.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Input format
dz: ཨིད་པུཊི་རྩ་སྒྲིག།
